Tekmovanja

Prijavno okno



Števec obiska

4243623
TodayToday1144
YesterdayYesterday2318
This WeekThis Week9866
This MonthThis Month37184
All DaysAll Days4243623
Z nami so: 0
Registered Users 4
Registered Today 0

Iskanje

Lestvica zimska liga

Team
Played Wins DRAW Lost Diff GD Points
1 Zoisov Grad 5 5 0 0 32 - 8 24 15
2 KMN Utrip 5 4 0 1 36 - 8 28 12
3 Rock bar Bled 5 3 0 2 25 - 18 7 9
4 Prva Jakostna 6 3 0 3 25 - 34 -9 9
5 ŠD A. Gašperin 5 2 0 3 26 - 18 8 6
6 Fužina 5 1 0 4 12 - 40 -28 3
7 Bohinj Juniors 5 0 0 5 16 - 46 -30 0
Nogometni klub Bohinj
Četrfinale 1 - Zimska liga 2015/2016 PDF natisni
Petek, 29 Januar 2016 08:15
Share

 

 

Četrtfinale 30-01-2016 18:00 Rock bar Bled - : - Prva Jakostna
30-01-2016 18:50 Zoisov Grad - : - Dream team
30-01-2016 19:40 FC Stara Fužina - : - Pro tehno

 

 
Razpored za zadnjo soboto v rednem delu PDF natisni
Nedelja, 17 Januar 2016 12:53
Share

Zaradi nekaterih nesporazumov, zopet objavljamo razpored za zadnji del rednega tekmovanja.

6. kolo 23. 1. 2016 Ekipi
17:00 Rock bar Bled : Pro tehno "7.kolo"
17:50 Zoisov grad : Dream Team
18:40 Pro tehno : FC Stara Fužina
19:30 Dream team : Prva Jakostna "7.kolo"
20:20 FC Stara Fužina : KMN Utrip "7.kolo"

Nadalnje tekmovanje poteka po enakem razporedu:

 

Četrtfinale 1: 30. 1. 2016  
18:00 4. uvrščeni : 5. uvrščeni
18:50 3. uvrščeni : 6. uvrščeni
19:40 2. uvrščeni : 7. uvrščeni
  1. uvrščeni : 8 .uvrščeni - 1 -neposredno v polfinale A1
Četrtfinale 2: 6. 2. 2016 - povratne  
18:00 5. uvrščeni : 4. uvrščeni (skupni zmagovalec A2)
18:50 6. uvrščeni : 3. uvrščeni (skupni zmagovalec B2)
19:40 7. uvrščeni : 2. uvrščeni ( skupni zmagovalecB1)
  8. uvrščeni : 1 uvrščeni 1. neposredno v polfinale A1
Final 4 13. 2.2016  
17:30 Polfinale A1 : A2
18:20 Polfinale B1 : B2
19:20 Tekma za 3 mesto (poraženec A : poraženec B)
20:00 Finale (zmagovalec A: zmagovalec B)

 
Nov razpored do konca zimske lige PDF natisni
Ponedeljek, 11 Januar 2016 20:16
Share

Ker se je ekipa Šenčur odpovedala nadalnjem tekmovanju, smo bili primorani nekoliko spremeniti rapored tekem. Spodaj lahko vidite nov razpored od 5 kola naprej. Sedmo kolo smo združili med 5. in 6., tako da se zaključi en teden predčasno. Zaradi odpovedi se prvouvrščena ekipa po 7 kolih, uvrsti direktno v polfinale. Vse tekme proti ekipi Šenčur se obravnavajo kot zmage z rezultatom 3:0.

Hvala za razumevanje! NK Bohinj

 

 

5. kolo 16. 1. 2016 Ekipi
17:00 Rock bar Bled : FC Stara Fužina
17:50 Prva jakostna : Pro tehno
18:40 KMN Utrip : Zoisov Grad
19:30 Dream team : Prva Jakostna "7.kolo"
6. kolo 23. 1. 2016 Ekipi
17:00 KMN Utrip : Prva Jakostna
17:50 Rock bar Bled : Pro tehno "7.kolo"
18:40 FC Stara Fužina : KMN Utrip "7.kolo"
19:30 Zoisov grad : Dream Team
20:20 Pro tehno : FC Stara Fužina
Četrtfinale 1: 30. 1. 2016  
18:00 4. uvrščeni : 5. uvrščeni
18:50 3. uvrščeni : 6. uvrščeni
19:40 2. uvrščeni : 7. uvrščeni
  1. uvrščeni : 8 .uvrščeni - 1 -neposredno v polfinale A1
Četrtfinale 2: 6. 2. 2016 - povratne  
18:00 5. uvrščeni : 4. uvrščeni (skupni zmagovalec A2)
18:50 6. uvrščeni : 3. uvrščeni (skupni zmagovalec B2)
19:40 7. uvrščeni : 2. uvrščeni ( skupni zmagovalecB1)
  8. uvrščeni : 1 uvrščeni 1. neposredno v polfinale A1
Final 4 13. 2.2016  
17:30 Polfinale A1 : A2
18:20 Polfinale B1 : B2
19:20 Tekma za 3 mesto (poraženec A : poraženec B)
20:00 Finale (zmagovalec A: zmagovalec B)

 
Voščilo PDF natisni
Sreda, 23 December 2015 09:45
Share

alt

 
Zimska liga PDF natisni
Nedelja, 22 November 2015 13:28
Share

1. kolo 28. 11. 2015 Ekipi
17:00 Rock bar Bled : Zoisov grad
18:00 Pro tehno : KMN Utrip
19:00 Šenčur - Prva Jakostna
20:00 FC Stara Fužina : Dream team

2. kolo 5. 12. 2015 Ekipi
17:00 FC Stara Fužina : Šenčur
18:00 Prva Jakostna : Zoisov grad
19:00 Dream team : Pro tehno
20:00 KMN Utrip : Rock bar Bled

3. kolo 12. 12. 2015 Ekipi
17:00 KMN Utrip - Dream team
18:00 Pro tehno - Šenčur
19:00 Zoisov grad - FC Stara Fužina
20:00 Rock bar Bled - Prva Jakostna

4. kolo 9. 1. 2016 Ekipi
17:00 Pro tehno - Zoisov grad
18:00 FC Stara Fužina - Prva Jakostna
19:00 Šenčur - KMN Utrip
20:00 Dream team : Rock bar Bled

5. kolo 16. 1. 2016 Ekipi
17:00 Rock bar Bled : FC Stara Fužina
18:00 Dream team : Šenčur
19:00 Prva Jakostna : Pro tehno
20:00 KMN Utrip : Zoisov grad

6. kol 23. 1. 2016 Ekipi
17:00 KMN Utrip - Prva Jakostna
18:00 Šenčur - Rock bar Bled
19:00 Zoisov grad - Dream team
20:00 Pro tehno - FC Stara Fužina

 

7. kolo 30. 1. 2016 Ekipi
17:00 Rock bar Bled - Pro tehno
18:00 Šenčur - Zoisov grad
19:00 FC Stara Fužina : KMN Utrip
20:00 Dream team - Prva Jakostna

 

Četrtfinale 1: 6. 2. 2016  
17:00 4. uvrščeni : 5. uvrščeni
18:00 3. uvrščeni : 6. uvrščeni
19:00 2. uvrščeni : 7. uvrščeni
20:00 1. uvrščeni : 8 .uvrščeni

Četrtfinale 2: 13. 2. 2016  
(Povratne)                                17:00 5. uvrščeni : 4. uvrščeni (skupni zmagovalec A1)
18:00 6. uvrščeni : 3. uvrščeni (skupni zmagovalec B1)
19:00 7. uvrščeni : 2. uvrščeni ( skupni zmagovalecA2)
20:00 8. uvrščeni : 1 uvrščeni (skupni zmagovalec B2)

Final 4 20. 2.2016  
17:00 Polfinale A1 : A2
18:00 Polfinale B1 : B2
19:00 Tekma za 3 mesto (poraženec A : poraženec B)
20:00 Finale (zmagovalec A: zmagovalec B)

 

NAČIN IGRANJA:
Prvih 7 sobot igra vsaka ekipa z vsakim, naslednji dve soboti (koli) sledita »četrtfinale« po sistemu 1. uvrščena ekipa proti 8. uvrščeni ekipi, 2-7. 3-6. 4-5 in povratne tekme (velja skupni rezultat). Zadnjo soboto se organizira tekmovanje FINAL 4 (zmagovalci četrtfinala), po sistemu 1. uvrščena ekipa z 4. uvrščeno in 2. s 3., kjer dobimo finalista in ekipi, ki se bosta borili za 3. mesto.
REZULTATI TEKEM IN UGOTAVLJANJE UVRSTITVE:
1) V primeru, da imata dve ali več ekip v končni lestvici po 7 krogih enako število točk, odločajo o uvrstitvi rezultati medsebojnih tekem in sicer se izdela lestvica, ki zajema le medsebojne tekme teh ekip. V primeru enakega števila točk na lestvici odloča v zaporedju:
a.) Boljše razmerje med doseženimi in prejetimi zadetki v tej lestvici
b.) Več doseženih zadetkov v tej lestvici
c.) Boljše razmerje med doseženimi in prejetimi zadetki v celotni lestvici
d.) Žreb

2) V četrtfinalnih dvobojih s povratnimi tekmami velja napredovanje po spodnjem zaporedju:
a.) Boljše razmerje med doseženimi in prejetimi zadetki v medsebojnih tekmah
b.) Več doseženih zadetkov v dveh medsebojnih tekmah
c.) Kazenski streli

3) Final 4 razvrstitev sledi po spodnjem zaporedju:

 

Predvideni nagradni sklad:
1. mesto – 300€ +  pokal + veliki prehodni pokal
2. mesto – 100€ + 4x pizza +  pokal,
3. mesto – bowling Bohinj Park Hotel za celotno ekipo + 4x pizza + pokal
Pokal za najboljšega strelca + nagrada

 

 
Zadnje kolo v jesenskem delu PDF natisni
Sreda, 04 November 2015 14:08
Share

alt

 
<< Začetek < Prejšnja 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Naslednja > Konec >>

Stran 10 od 50